Targi weselne

Ślub i wesele jest niezwykłym przeżyciem dla Młodej Pary.

Jest to szczególny dzień rozpoczynający nową historię Waszego życia, dlatego też takim wzięciem cieszą się Targi Ślubne

Targi Concept Weddings bo o nich akurat mowa to alternatywne targi ślubne, targi w  których miałam okazję uczestniczyć jako wystawca.

Wystawiają się na nich wykonawcy oferujący swoje usługi dotyczące branży ślubnej.

Począwszy od fotografów i kamerzystów, poprzez pracownie florystyczne, salony sukien ślubnych, makijażystki, wizażystki, salony urody, rękodzielnicze zaproszenia ślubne ręcznie malowane czy przepiękne makramy, oraz oczywiście „najsłodsi” wykonawcy czyli pracownie czy cukiernie oferujące torty weselne oraz Słodkie Stoły, które zyskują ostatnio coraz większą popularność.

Przychodząc na targi ślubne macie możliwość zaznajomienia się z najnowszymi trendami weselnymi, macie możliwość osobistego porozmawiania z osobami oferującymi swoje usługi, popróbowania słodkich wypieków i wyjaśnienia swoich wątpliwości.

Uczestnictwo w targach daje mnóstwo przyjemności i okazji do poznania wyjątkowych ludzi, którzy dzielą się swoimi pasjami, żeby Dzień Waszego Ślubu był wyjątkowy:)

Styl rustykalny jest ostatnio bardzo popularnym motywem wybieranym przez Młode Pary na przyjęciach weselnych.

Stąd też na  targach w ubiegłym roku postawiłam właśnie na taki wygląd zarówno tortów jak i dekoracji towarzyszącej słodkościom.

Na zdjęciach możecie zauważyć dużo zielonych dodatków zarówno w dekoracjach florystycznych jak i w samych deserach.

Wszystko po to,żeby wygląd waszego Slodkiego Stołu byl jak nabardziej spójny z wybranymi przez Was dekoracjami i motywem przewodnim wesela.

Poniżej mała fotorelacja z 8 edycji Targów Ślubnych Concept Weddings które odbyły się w dniu 10.11.2019 we wrocławskiej hali NOT.

To był mój pierwszu dział w takim wydarzeniu ale na pewno nie ostatni:)

Czekam z niecierpliwościa na kolejne edycje Concept Weddings.

Do zobaczenia:)